Benimle en hızlı ve doğru şekilde sadece mail adresim üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir mecra üzerinde kişisel bir sosyal medya hesabım bulunmamaktadır.

Göndereceğiniz mail içeriğinde dönüş sağlayabilmek için gerçek bir irtibat adresi olmasına dikkat etmekteyim. Arama motoru optimizasyonu ve siber güvenlik ile alakalı sorularınızı blogumda yanıtlamak üzere yine aşağıdaki e-posta adresim üzerinden iletebilirsiniz. Elimden geldiğince en kısa süre içerisinde ve titizlikle ilgili dönüşleri sağlamaktayım.

Spam ve reklam içerikli mesajlara, detayları belirtilmemiş dönüş çağrılarına, ücretsiz olarak sağlanmaya çalışılan danışmanlık isteklerine, sektör etiğine uymayan hacking & anti-seo tekliflerine ve okul ödevlerinizi yapma gibi taleplerinize maalesef cevap vermeme hakkımı kullanıyorum.

Bütün mesajları kendim görüntülüyor ve cevaplıyorum. Tüm konular için tek geçerli mail adresim;

Metin YILMAZ - Mail

Mail adresi görsel olarak yazıya eklenmiştir. Metin olarak seçmeniz mümkün olmadığı için e-posta göndereceğiniz ekranda elle yazmanız gerekmektedir.

Röportaj, konferans, program ve yayın davetiyeleri için detaylı ön bilgi mesajına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Benimle alakalı daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız sizi otobiyografimin, teknik tercihlerimin, hobilerimin ve referanslarımın bulunduğu Hakkımda sayfasına davet ediyorum.